+38(068) 808 88 98
Київ , вулиця Олеся Гончара 79
Микола
28.08.2021
Олег
Завдячую Андрію Коблі, який допоміг втілити мою ціль – знайти достойний офіс для бізнесу у столиці. Насправді це досить непросто, я шукав його не один місяць, а цьому рієлтору вдалося зробити це буквально за кілька днів. Саме тому хочу подякувати Андрію та всій дружній команді агентства, які допомагали у пошуках, пропонували цікаві пропозиції та показували підходящі об’єкти.
Окрема подяка Андрію за його терпеливіть, наполегливість у пошуках та відкритий діалог. Він ставив мені купу запитань, і мабуть саме це дозволило йому швидко знайти саме те приміщення, яке було необхідне. А ще став чудовим помічником у сфері нерухомості й допоміг уникнути різних підводних каменів.
Вирішення багатьох питань навіть в неробочий час лише підтверджують професіоналізм Андрія. Звертайтеся до цього спеціаліста! Він гарантовано допоможе знайти потрібний об'єкт з урахуванням ваших потреб. Перевірив особисто.
Звичайно, можна довго розказувати про гарні риси рієлтора та досвід у цій ніші, але я рекомендую звернутися у це агенство. Як кажуть, краще раз побачити… Та й навіщо ризикувати, йти шляхом проб, коли є професіонали своєї справи?!
20.01.2021

Відгуки про нас

Доброго дня! Приємно мати справу з професіоналами своєї справи, такими як рієлтор Руслан Пилипенко. Хочеться висловити подяку за надану мені допомогу, адже я отримав відповіді на свої питання, а ще – нарешті знайшов найкращий варіант житла, який так довго шукав.
Окремо виділив би фаховість спеціаліста та оперативне вирішення питання. Більш того, Руслан – приємна, доброзичлива та компетентна у своїй справі людина. Я був приємно вражений його відповідальністю, глибоким знанням ринку нерухомості та тактовністю. Свою роботу виконав швидко, надійно та якісно. Всі етапи угоди були проведені з розумінням справи та юридично надійно.
Особливо порадувало те, що мені запропонував різні варіанти об’єктів, і при цьому Руслан врахував всі мої побажання. Це не було просто “для галочки”. Відчув, що цей спеціаліст і справді зрозумів, що мені потрібно і мав щире бажання підібрати найкращий варіант.
Залишилися лише приємні враження. Однозначно буду рекомендувати агентство своїм рідним та друзям! Бажаю Руслану вдячних клієнтів та успіхів у роботі!
Світлана
Сказать, что я осталась довольна – это не сказать ничего! Я как будто имела дело не с риэлторами, а с друзьями. Каждый сотрудник агентства на своем месте, и стремился всячески помочь мне. И это было абсолютно искренне, не наигранно. А мне есть с чем сравнить, так как раньше уже сотрудничала с риэлторами. Иногда мне казалось, что меня слушают, но не слышат. Но этого не скажешь про Brokingdom.
Признаюсь честно, мне сложно угодить, но ребятам из этой компании это удалось. Я даже слегка растерялась, ведь мне предложили такие классные варианты домов, ну прям один лучше другого. Благодаря вам, друзья, покупка жилья оказалась быстрым и безболезненным процессом, причем без форс-мажоров и неприятных сюрпризов.
Я получила мега-приятное ощущение от личностного взаимодействия! Внимание к потребностям клиента и человечность просто на высоте. Если буду приобретать недвижимость, то теперь только к вам! И да, желаю лишь новых свершений. Уверена, что впереди вас ожидают только крупные и выгодные сделки, и, конечно, процветание!
23.08.2021
Валентина
24.07.2021
Я не дуже багатослівна та красномовна, але хочеться просто подякувати агентству нерухомості Brokingdom за надану допомогу. Завдяки рієлтору змогла продати квартиру, яка була далека від ідеалу, та й розташування було не дуже. Я вже навіть налаштувалася, що продавати буду її півроку, не менше…
Але не так сталося, як гадалося. Покупець знайшовся вже через місяць! Досі не можу повірити в це. Мені не довелося витрачати купу часу на всю цю тяганину з документами, вони все зробили за мене. І я цьому дуже рада.
Все було зроблено чітко, грамотно, вчасно і саме основне – на вигідних для нас, як для власників нерухомості, умовах. А більше нічого і не треба. Приємно, коли є ті, хто економить твій час і нерви. Розумію тепер, що не помилилася з вибором.
Так що мій респект! Бажаю вам всього найкращого!!!
21:2
Олександр
Загалом співпраця з цим агентством вдалась. Мати справу з рієлторами – не завжди просто, потрапляв на недоброзичливих та некваліфікованих… Але рієлтори рієлторам “рознь”. Особисто мені допомагав у пошуку житла Григорій Кобля. Можу сказати, що рієлтор ввічливий, пунктуальний та комунікабельний. Тому залишився задоволений співпрацею.
Робота була злагоджена, чітка і обґрунтована. Всі питання вирішувались коректно, чітко, без зволікань. Для мене (зайнятої людини) це було дуже важливо. Сподобалося, що Андрій був майстерним в переговорах, швидко реагував, добре орієнтувався в ситуації на ринку та юридичних аспектах угоди. Більш того, мені не доводилося повторювати двічі, що саме я шукаю. Все розумів з півслова.
Скоро буду здавати житло, тому вже знаю до кого звернутися, щоб знайти нормальних орендарів. Ще раз дякую за результативну співпрацю в питанні пошуку квартири. Успіхів вам і мої найкращі рекомендації.
19.07.2021
Євгенія
Честно, не рекомендую это агентство… Верни время вспять, я бы точно забила на это все. Почему? Судите сами, а оно вам нужно?
С первой встречи влюбляешься в команду профессионалов, которые знают если не все, то почти все о недвижимости. Я уже не говорю о приятных ребятах, которые рассказывают, показывают объекты в разных частях города, и даже говорят честно о незначительных недостатках объектов, а затем предлагают выбрать самое лучшее.
Сотрудничая с такими ребятами, понимаешь, что каждый на своем месте. Для чего это вам?! Лучше обратитесь к дилетантам, которые обещают свернуть горы за копейки.
А если серьезно, то Brokingdom – это команда сотрудников, влюбленных в свое дело. Я сомневалась обращаться к ним или нет, так ребята не так давно на рынке недвижимости, но потом решилась. Конечно, не пожалела ни на секунду.
Каждый риэлтор помогал, звонил, показывал мне крутые варианты квартир. Слов не хватит, чтобы выразить мою благодарность. Не знаю как остальные их клиенты, но я осталась довольна. Не буду тут много писать, лучше обратитесь к ним и сами все поймете. И да, благодаря им я приобрела классную квартиру!
11.06.2021
Софія
Настоящие профессионалы своего дела! Ребята помогли мне в кратчайшие сроки продать квартиру без траты моего времени на показы покупателям и постоянных ответов на звонки. Рекомендую как продавцам, так и покупателям

18.04.2021
ХОЧЕТЕ ПРОДАТИ ЧИ КУПИТИ НЕРУХОМІСТЬ?
Подзвоніть нам або замовте дзвінок.
Замовити дзвінок
Або перейдіть на каталог об'єктів дом.ріа
+38(068) 808 88 98
Київ , вулиця Олеся Гончара 79