НАША КОМАНДА


Ми точно знаємо, що кожен професіонал починається з людяності. Брокінгдом - люди, з якими хочеться працювати.

Руслан Пилипенко
Генеральний директор, співзасновник.
Руслан випромінює енегрію та драйв, має надзвичайну емпатію та за секунди вміє знайти підхід до кожного. Завжди знає як розрулити будь-яку ситуацію.
Семен Дорогой
Генеральний директор, співзасновник. 
Семен - розсудливий, мудрий керівник. Завжди ділиться своїм досвідом з колегами та показує нам приклад правильного відношення до клієнтів та роботи.
Тетяна Оксененко
Операційна директорка.
Як ніхто вірить у швидкий розвиток Брокінгдом та методично будує до цього шлях.
Максим
Наш керівник відділу продажів, тренер, наставник, інколи вимогливий начальник - має право, адже на зв’язку з агентами 24/365. Максим знає, коли підтримати, а коли надати чарівний пендель, а ще допоможе новачку стати профі.
Андрій Кобля
Керівник та наставник відділу заміської нерухомості.
Навчає всіх нас як надавати ексклюзивний сервіс. Хочете продати чи купити нерухомість поза Києвом? - зверніться до Андрія. 
Олександр
Багатий життєвий досвід, глибоке розуміння бізнесу та людяність роблять з Олександра того рієлтора, до кого прислухаються новачки. У кожного має бути свій перукар, стоматолог, лікар та рієлтор (наприклад, Олександр).
Павло
Ми всім агентством навчаємось у Павла наполегливості, завзятості, та постійного самовдосконалення. Ми точно знаємо: одного дня про Павла напишуть у Форбс.
Дар'я
Привітна, вдумлива, креативна, майстриня на всі руки - це наш бізнес асистент Даша. Справжня помічниця бізнесу, яка допомагає компанії швидше рости.
Світлана
Світлана має 15 років досвіду в рієлторській справі, але в Києві тільки розпочала діяльність і ми раді, що серед нас є такий досвічений спеціаліст.
Сергій
Наш найпозитивніший агент. Як тільки почнете працювати з Сергієм, ви забудете про існування інших рієлторів. Але знайте: потрібно записуватись заздалегідь.
Богдана
Наш SMM гуру зі Львова. Допомагає кожному з нас знімати класні сторіз та писати цікаві публікації. А ще Богдана - перший працівник в Брокінгдом та найстаранніша серед нас.