Блог

Чи варто звертатися за послугами до агентств нерухомості?

Хоча б раз у житті перед нами стоїть завдання купити або орендувати нерухомість. 
Варто це робити самим або краще довірити цю роботу професіоналам?

Таке ж питання задає собі і власник квартири, який хоче в найкоротші терміни і з мінімальними ризиками здати свою квартиру в оренду або продати. У цивілізованих країнах, де люди цінують якісну роботу і свій час, багато хто приймає рішення звернутися до професійних ріелторів. У нас в країні ще існує спокуса все зробити самому і заощадити.
Розглянемо переваги і користь роботи з агентствами нерухомості в різних сегментах ринку:

Оренда нерухомості
Звичайно, Ви можете заперечити і сказати, що сьогодні можливо і самому підібрати собі квартиру в оренду, так як в інтернеті повно прямих пропозицій від власників. Так, така можливість дійсно є. Питання в тому, як розібратися з ринковою ситуацією і підібрати такий варіант, який буде оптимальним для Вас і за ціною, і за якістю, і при цьому дозволить заощадити Ваш час? У якій валюті та за яким курсом зафіксувати орендну плату, як застрахуватися від коливань валют, змін законодавства або виникнення форс-мажорних обставин; як убезпечити себе при розірванні Договору оренди, повернути страховий депозит? Але коли виникають складнощі або суперечки, Вам не обійтися без ріелтора. Чи не краще відразу працювати з професіоналом і зменшити свої ризики, зберегти час і в кінцевому результаті гроші?

Продаж нерухомості
Якщо Ви хочете купити квартиру в центрі Києва, то допомога професіоналів у сфері нерухомості Вам просто необхідна. Напевно Вам відомі приклади ошуканих людей, які інвестували гроші в нерухомість і, в результаті, залишилися з розколеними ночвами. Сумніваємся, що вони користувалися послугами професійних ріелторів. Під час покупки нерухомості кожен з нас потребує поради професіонала. Українське законодавство не досконале і покупець завжди має певні ризики. Оцінити їх і убезпечити Вас може досвідчений ріелтор.

Отже, чи варто звертатися в агентство нерухомості - вибір за Вами.
Переваги роботи з професіоналами очевидні. Головне - зробити правильний вибір!