Блог

Запускаємо партнерську програму

Новини та анонси
Ми раді сповістити всіх наших Клієнтів та Партнерів про запуск партнерської програми. 

Агентство нерухомості Brokingdom – це орієнтир на ринку нерухомості. Ми гарантуємо клієнтам впевненість у надійності кожної угоди та задоволення від співпраці з нами.

Зараз наша агенція – сучасна, високотехнологічна, авторитетна та відкрита до нових напрямів. Коли ринок тільки думає зробити щось нове, будьте впевнені - ми це вже тестуємо. Наш вектор розвитку полягає в тому, щоб стати новим поколінням агенцій нерухомості України, взірцем та лідером цієї сфери. Задля цього ми впевнені, що потрібно нести ще більше користі.

Ми розробили партнерську програму для рієлторів, приватних брокерів, підприємців із інших сфер та фізичних осіб. Якщо у Вас є аудиторія або знайомі, які цікавляться купівлею чи продажем квартири/будинку чи іншими операціями з нерухомістю - ми залюбки їм допоможемо, а ви, в свою чергу, отримаєте винагороду від нашої компанії. Це гарна можливість не тільки заробляти, а й нести користь іншим, адже Ви радите кращих із кращих.

Вас це зацікавить тому що: 

  1. Це вигідно. Ми платимо % не тільки з купівлі чи оренди, але й з продажу. Тобто якщо Ваш знайомий цікавиться продажем свого будинку і завдяки Вам він починає працювати саме з нами, Ви також отримуєте свою винагороду. Крім того, середній чек нашої партнерської програми вище, чим інших в інтернеті.
  2. Це швидко. Якщо у Вас вже є клієнт, з Вами зв'язуються наші менеджери без модерації.
  3. Це безкоштовно. Від Вас не потрібно ніяких затрат чи інших вкладів. Просто розповідайте про нас та починайте підраховувати гроші.
  4. Це ефективно. Крім того, що сфера нерухомості - одна з найбільш популярних та з високим попитом, ми кожного дня працюємо над підвищенням привабливості компанії для клієнтів. Ще ніколи не було зацікавлювати так просто.

Зараз наша програма проходить бета-тестування. Станьте одними із перших, хто почне працювати з нами! Почнемо зараз?