Блог

5 кроків рієлтора в купівлі-продажу нерухомості

Якщо ви вирішили продати квартиру, ми знаємо як це швидко зробити, зараз розберемо по пунктах.


1.Оцінка нерухомості


Справа в тому що, покупці порівнюють ваш об’єкт з іншими, тому важливо зробити правильний аналіз. Інколи це зробити самостійно важко. Тому можете звернутись до нас з запитом на продаж. Ми найближчим часом приїжджаємо до вас, порівняємо ваш об’єкт з подібними, щоб ви не продешевили, не вибивались за ціною.


2.Передпродажна підготовка


Важливо підготувати квартиру до продажу. Посилити враження від прибраної й чистої квартири можна за допомогою декількох простих елементів декору. Ми знаємо, як зробити вашу квартиру привабливішою і можемо вас проконсультувати як це зробити правильно.


3.Організація і ведення переговорів


Наступним кроком необхідно щоб, якомога більша кількість людей побачила вашу квартиру та захотіла її відвідати. Для цього вам потрібно багато часу та зусиль, на розміщення оголошень та ведення перемовин... У нашої компанії є ресурси для того, щоб швидко та якісно показати вашу квартиру максимальній кількості потенційних покупців. Крім того ми ведемо переговори зі всіма потенційними покупцями та домовляємося про максимально вигідні умови по закінченню угоди.


4.Аналіз стратегії


Часто буває ситуація, що ваша квартира не продається, або схожі пропозиції продаються краще, а ваш – ні. Ми допоможемо вам вияснимо причину, і виправити ситуацію. Або навпаки, ми зробимо все, щоб не допустити такої ситуації, адже ми маємо величезний досвід по продажі квартир.


5.Супровід угоди


Як тільки потенційний покупець знайдений та готовий до покупки, настає час переговорів та організаційних питань. І тут вам просто не обійтись без нашої допомоги. Ми ведемо переговори щодо ціни, знаходимо потрібні аргументи, та вирішуємо усі інші питання що виникають.


Отже, ви можете скористатися нашими порадами та продавати вашу нерухомість самостійно, або звернутися до нас.

Ми організуємо продаж вашого об’єкта від, першого звернення до передачі вам грошей.


Працюйте з нами та продавайте швидше і вигідніше.

Тому, обов’язково телефонуйте нам за номером:

068 808 88 98